Фахівці Подільської філії спільно з правоохоронними органами провели повторний технічний контроль РЕЗ на територіях, де раніше вже виявлялися нелегальні пристрої з наданням телекомунікаційних послуг з доступу до мережі Інтернет.

Слід зазначити, що не всі провайдери виконали вимоги УДЦР щодо узаконення ведення свого бізнесу, про що свідчать результати моніторингу.

Так, у Хмільницькому районі на Вінниччині, їх кількість не тільки не зменшилася, а й дещо зросла. Нові незаконні РЕЗ, зокрема, були зафіксовані в закладах освіти району.

З метою пришвидшення усунення виявлених правопорушень та попередження недопущення їх в майбутньому начальнику філії довелося звернутися за сприянням щодо їх усунення до директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.

Повторний технічних контроль виявив близько 10 незаконно діючих пристроїв і на Житомирщині. Їх власникам направлені відповідні попередження з вимогою припинення експлуатації РЕЗ до отримання в УДЦР відповідних дозволів. Про окремі факти порушень чинного законодавства поінформовано листом Голову спільної координаційної комісії з питань запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства в галузі зв’язку.

Урожайними щодо виявлення порушників стали й заходи проведені на Хмельниччині. Завдяки оперативним діям спільної координаційної комісії, до якої входять фахівці УДЦР, представники НКРЗІ та правоохоронні органи, вдалося припинити експлуатацію близько 30 НДП, завдяки яким громадянам надавалися послуги з доступу до Інтернету. Вісім з них – демонтовано.

На порушників складено відповідні протоколи за ст. 146 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search