Про це в коментарі прес-службі повідомив учасник змагань від Українського державного центру радіочастот, начальник сектору технологічного радіозв’язку департаменту радіослужби держпідприємства Петро Агапов, який став бронзовим призером чемпіонату Києва “Кубок виклику” з більярдного спорту серед підприємств, організацій та установ.

Команда держпідприємства цьогоріч представила на чемпіонаті із більярду трьох учасників – Петра Агапова, Анну Агапову та Володимира Сіроша. Чоловіки змагались у категорії “Public Health” у дисципліні “Вільна Піраміда” за європейською системою в два етапи, а жінки у категорії “Beauty”.

Організатори змагань нагородили Петра Агапова пам’ятним кубком, медаллю та дипломом.

“Шлях до медалі і до призового місця був не простим, адже серед суперників – більярдисти зі стажем, для яких справа честі – гідно представити свою організацію. Фінальна гра за призові медалі була важкою, але мені вдалося вибороти 3 місце з результатом 70 балів”, – розповів наш більярдист.

Нагадаємо, що минулими вихідними спортивна збірна УДЦР стала чемпіонами у змаганнях із гирьового спорту, армспорту, настільного тенісу та бадмінтону і виграла перехідний “Кубок виклику”, який під час чемпіонату із більярду передала наступній команді-переможцю.

Детальніше за посиланням: http://www.ucrf.gov.ua/sportivna-zbirna-udtsr-vigrala-kubok-vikliku-2019/

 

1 березня 2019

Start typing and press Enter to search