Відповідно до Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012, Український державний центр радіочастот здійснюватиме перевірку електромагнітної обстановки на стадіоні та прилеглих до нього зонах в смугах частот загального користування, запланованих для присвоєнь РЕЗ призначених осіб.

Документом визначений порядок допуску акредитованих УЄФА мовників за внутрішній периметр стадіону для забезпечення проведення європейського футбольного чемпіонату.

Так, передбачено, що за день до початку першого матчу Євро-2012, розпочнуть роботу спеціальні пункти технічного контролю РЕЗ. В них здійснюватиметься перевірка характеристик РЕЗ, що допускатимуться за внутрішній периметр стадіону, та позначення їх відповідними стікерами УЄФА.

За 15, 10 та 5 днів до початку матчів процедуру перевірки РЕЗ та їх маркування пройде обслуговуючий персонал служб забезпечення — пожежної охорони, міліції, швидкої медичної допомоги тощо.

В день матчу контроль радіообладнання на вході за внутрішній периметр стадіону здійснюватимуть представники служб безпеки УЄФА.

УДЦР наголошує, що державний нагляд за дотриманням іноземними користувачами правил експлуатації РЕЗ під час підготовки та проведення Євро-2012 здійснюється НКРЗІ та правоохоронними органами відповідно до чинного законодавства України.

Start typing and press Enter to search