Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» спільно з Всеукраїнським кадровим порталом «RABOTA.UA». провели відкритий конкурс на заміщення посади головного бухгалтера підприємства.

Завдяки одній із найбільших в Україні баз вакансій порталу «RABOTA.UA» було відібрано понад 50 кандидатів, які відповідали професійним вимогам до посади головного бухгалтера стратегічного і фінансово успішного державного підприємства з розвиненою мережею філій, яким є Український державний центр радіочастот.

До другого туру вийшло 9 кандидатів на посаду директора департаменту бухгалтерської роботи – головного бухгалтера УДЦР. Переможцем відкритого конкурсу стала Ставнюк Олена Анатоліївна, яку й було призначено на цю посаду.

На нараді керівного складу підприємства виконавчий директор УДЦР Ярослав Янушевич представив новопризначеного головного бухгалтера і побажав їй успіхів у праці.

В коментарі прес-службі УДЦР директор з фінансових питань підприємства Андрій Кишинський висловив задоволення співпрацею з порталом «RABOTA.UA».

«Відкритий конкурс на заміщення посади головного бухгалтера підприємства дозволив нам провести прозорий відбір кращих фахівців бухгалтерської справи, які мають успішний досвід роботи на державному підприємстві, досконально розбираються у податковому законодавстві, вміють організувати роботу колективу, а ми відібрали найкращого з них», – зазначив Андрій Кишинський.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search