В Українському державному центрі радіочастот відбулися збори трудового колективу під головуванням т.в.о. начальника УДЦР – першого заступника начальника УДЦР Є.В. Хаірова.

2014-08-04-s-01

Євген Вікторович повідомив про звільнення начальника УДЦР П.В. Слободянюка, висловив слова вдячності від імені всього колективу та зачитав наказ щодо нагородження Павла Васильовича Відзнакою Державного підприємства «Український державний центр радіочастот».

2014-08-04-s-04

Далі Є.В. Хаіров зазначив, що звістка про звільнення Слободянюка П.В. виявилася досить несподіваною:

«Зараз підприємство знаходиться на підйомі, успішно виконує визначені завдання.

Ми будували цікаві, виважені й економічно обґрунтовані плани на перспективу. Шукали ефективні механізми для їх реалізації. Ваші енергія і ініціатива, глибоке знання особливостей розвитку галузі телекомунікацій, всіх нюансів контролю за дотриманням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України, вимогливість сприяли нашому виробничому колективу у досягненні таких успіхів, які ми маємо сьогодні.

Про це свідчать створені під Вашим керівництвом одна з найпотужніших в Європі та країнах СНД автоматизована система технічного радіоконтролю, яка дозволяє контролювати використання радіочастотного ресурсу радіоелектронними засобами всіх впроваджених в Україні радіотехнологій, найсучасніша система радіомоніторингу і геолокації земних станцій супутникового зв’язку, якій немає аналогів в країнах Східної Європи. А скільки зусиль було витрачено на створення Автоматизованої системи обліку мобільних терміналів на території України, яка б дозволила приносити додаткові надходження до держбюджету і дозволила припинити крадіжки мобільних телефонів.

Так чи інакше, а УДЦР сьогодні належить до підприємств, що мають стратегічне значення для економіки країни, її обороноздатності. Завдяки УДЦР Україна є активним членом Міжнародного союзу електрозв’язку.

Головне, що Ви, Павле Васильовичу, ставилися до роботи як до свого життєвого хобі. Завзято, з любов’ю. І вчили нас цьому. Ретельно добирали фахівців. Створювали потужний кадровий резерв. Дбали й про створення нам сприятливих умов праці, що позитивно позначалося й на результативності нашої роботи. Змогли Ви й забезпечити соціальний захист працівників. За це Вам велике спасибі!

Звичайно, ми шкодуємо, що Ви залишаєте колектив. Але Ви обрали зараз для себе нову, сподіваємось, привабливу стежку, цікаву справу. Не сумніваємося, що Ваш великий досвід управління таким професійним колективом, стиль й уміння спілкуватися з людьми, наукова діяльність допоможуть Вам у майбутньому. Ми ж будемо і далі продовжувати розпочату разом з Вами справу.

Хай обрана Вами стежина буде для Вас щасливою!

Успіхів Вам в реалізації всіх Ваших задумів і життєвих планів!»

На зборах виступили й представники трудового колективу, які також виголосили добрі слова і побажання на адресу Павла Слободянюка.

2014-08-04-s-03

У відповідь Павло Васильович подякував за співпрацю працівникам УДЦР і філій, а також колегам у галузі зв‘язку.

«Понад десять років я працював спільно з вами. І за цей час переконався, що наш колектив є злагодженим і професійним, сповненим сміливих задумів і життєдайної енергії. Чимало вже змінилося у ньому людей, а добрі справи залишаються.

Для кожного з нас ці роки були одночасно періодом становлення і часом пошуку свого обличчя. Часом напруженої праці і відчуття щасливих хвилин від отриманих перемог. А таких приємних подій у нас було багато.

Нині, і це ми добре розуміємо, для того, щоб протистояти проблемам, породженим стрімким розвитком та впровадженням в усі сфери життєдіяльності суспільства нових інформаційних технологій, необхідне відповідне матеріально-технічне, програмно-апаратне й правове забезпечення. А головне – потрібні професійні кадри. Що приємно відзначити, все це ми маємо. Тут зібрано людей з унікальними здібностями. І я пишаюся тим, що вдалося створити вашими руками і вашим серцем. Я пишаюся кожним з вас. Бо таких працівників – грамотних і досвідчених, завзятих і відданих справі, вболіваючих душею за справу, колектив – має не кожне підприємство.

Завдяки вашій праці створена біографія УДЦР, формулу успіху якого складають ваші високий інтелект, товариські стосунки, внутрішня зібраність, уміння генерувати ідеї і втілювати їх у життя.

Весь цей час Український державний центр радіочастот розвивався, постійно нарощував виробничі показники. І завдяки вам він став успішним підприємством, яке гідно представлено у світі і на яке рівняються інші державні установи. Спасибі вам!

Окрему вдячність висловлюю працівникам філій, які напруженою працею підносять авторитет підприємства серед мешканців регіону. Приємно відзначити, що чимало представників цих трудових колективів нагороджено відзнаками Національної комісії, грамотами Верховної Ради України, Кабінету міністрів України та Подякою Прем’єр-міністра України. Багато наших фахівців з гордістю носять звання «Почесний зв’язківець».

Шановні члени НКРЗІ, всі працівники апарату Комісії! Дякую вам за співпрацю, розуміння і підтримку наших ініціатив. Зичу вам успіхів у благородній справі розвитку нашої галузі, задоволення потреб користувачів телекомунікаційних послуг. Колектив УДЦР завжди буде сприяти вам у цьому.

Хочу відзначити, що багато з того, що було зроблено, стало результатом тісної співпраці з нашими колегами та партнерами, виробниками і постачальниками РЕЗ і ВП, мобільними операторами, профільними установами й організаціями. Ваші професіоналізм, самовіддача, знання потреб сьогодення завжди були міцним підґрунтям успішної реалізації завдань, що стояли перед галуззю. Щиро вдячний вам за це. Сподіваюсь на те, що УДЦР буде і далі розвиватися. У підприємства для цього вистачає досвіду і наполегливості. Адже ми добре розуміємо, що послуги, які ми разом надавали користувачам, є нашою важливою соціальною місією, а також великою відповідальністю перед тими, хто нам довіряє і покладає на нас свої сподівання.

Щиро вірю в те, що набутий нами досвід, знання кожного з вас, високий рівень компетенції, сміливі ініціативи, а також самовіддана праця будуть запорукою подальшого розвитку і підприємства і нашої держави, слугуватимуть успішному вирішенню завдань, покладених на нас урядом і НКРЗІ, зміцненню економічної могутності і безпеки нашої держави.

Всім тим, з ким була пов’язана моя діяльність на посту начальника Українського державного центра радіочастот, зичу міцного здоров’я, благополуччя, нових професійних звершень!»

Добрі слова про Павла Васильовича висловив член НКРЗІ Віктор Олексійович Мазур.

2014-08-04-s-04

Start typing and press Enter to search