Сьогодні, 24 грудня, відбулася IX Конференція Об’єднаної первинної профспілкової організації Українського державного центру радіочастот.

В конференції брали участь начальник УДЦР Павло Слободянюк, заступники начальника УДЦР, начальники філій, а також делеговані профспілками працівники підприємства та регіональних філій.

tu-2012-12-24-02

Основними в порядку денному були питання щодо виконання колективного договору за 2012 рік та схвалення проекту колективного договору на 2013-2015 роки.

Про стан виконання зобов’язань колективного договору УДЦР за 2012 рік розповіли начальник УДЦР Павло Слободянюк та голова Об’єднаної первинної профспілкової організації підприємства Любов Пінчук.

tu-2012-12-24-03

Виступаючи перед присутніми, керівник підприємства зазначив, що адміністрація та трудовий колектив провели певну роботу з мобілізації працівників на виконання двосторонніх зобов’язань колективного договору на 2012 рік, всі зобов’язання виконані. Адміністрація та трудовий колектив працювали злагоджено, намічені плани реалізовано. Покращено умови праці співробітників, зросла середня заробітна плата, забезпечено виконання додаткових соціальних гарантій і пільг.

Голова ОППО УДЦР Любов Пінчук зупинилася на роботі профспілкових організацій, яка була спрямована на підвищення їх ролі у житті трудових колективів, посилення соціального захисту працівників та членів їхніх родин, удосконалення взаємовідносин між соціальними партнерами. Значну увагу приділено й питанням охорони праці та здоров’я членів профспілки.

tu-2012-12-24-04

На конференції делегати схвалили колективний договір на 2013-2015 роки. Цей документ, відзначила Любов Пінчук, враховує практично всі напрями життєдіяльності підприємства, а також спрямований на забезпечення завдань з виконання планових показників, покращення якості роботи й умов праці, вирішення питань соціального захисту працівників тощо.

Start typing and press Enter to search