Про це прес-службі УДЦР повідомив директор з адміністративних питань держпідприємства Олександр Забрудський.

Він зокрема, відзначив, що з метою підтвердження технічної компетентності підрозділів УДЦР та філій підприємства, фахівцями з метрології ДП «Укрметртестстандарт» проведено оцінку та визначення вимірювальних можливостей  підрозділів за відповідними стандартами та параметрами.

За результатами роботи компетентним органом з оцінки відповідності 6 філіям та 17 обласним відділам видано «Сертифікат визнання вимірювальних можливостей”.

«Оцінку відповідності пройшли 100% вимірювальних підрозділів УДЦР та філій підприємства. Сподіваюсь, що підтвердження компетентності підрозділів УДЦР незалежним органом, збільшить коло клієнтів та підтвердить їх рівень довіри до виконаних робіт. Також це надає перевагу нашим підрозділам на здійснення замовлень у порівнянні з конкурентами», – зазначив Олександ Забрудський.

Оцінка відповідності, яку пройшли наші підрозділи, дозволила ще раз перевірити кваліфікацію та компетентність спеціалістів, стимулювати їх до вдосконалення знань та практичних навичок.

 

Нагадаємо, що підтвердження технічної компетентності лабораторій незалежною третьою стороною є загально прийнятою практикою у країнах ЄС.

Обираючи компетентну лабораторію виробник чи постачальник продукції або замовник послуг лабораторії тим самим мінімізує ризик випуску чи постачання неякісної продукції або отримання недостовірних, упереджених результатів вимірювань.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search