Підбито підсумки виробничої діяльності філій Українського державного центру радіочастот у третьому кварталі поточного року.

Начальник УДЦР Павло Слободянюк, оцінюючи діяльність структурних підрозділів підприємства та філій, зазначив, що основні фінансово-економічні показники всіма філіями перевиконані. Більш того, вони є значно вищими за показники аналогічного звітного періоду попереднього року.

2013-10-31_01

Так, кількість виданих дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів збільшилася, у порівняні з аналогічним періодом минулого року.

Майже на 20 % зросла кількість радіоелектронних засобів, що експлуатуються в Україні, і досягла більше 182 тисяч одиниць.

За результатами технічного радіоконтролю за три місяці виявлено 2226 порушень умов та правил експлуатації РЕЗ.

У третьому кварталі з дотриманням чинного законодавства на територію України ввезено понад 4,0 млн одиниць радіоелектронних засобів, з яких 2,5 млн — мобільні телефони.

На базі УДЦР проведено міжнародне засідання з питань космічного моніторингу.

Фахівці УДЦР проходили навчання з питань стратегії управління використанням радіочастотного спектру в Республіці Корея.

З досвідом підприємства щодо створення автоматизованої системи радіочастотного моніторингу, а також системи космічного радіомоніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку знайомилися представники радіочастотного органу Російської Федерації. Система РЧМ УДЦР отримала від них схвальну оцінку.

Разом з тим, керівник підприємства зупинився на проблемних питаннях та окреслив коло завдань на перспективу, висловлюючи впевненість, що в останні три місяці року кількісні та якісні показники в роботі будуть не менш вагомими.

Більш детальний аналіз зроблено за напрямками відповідальності провели заступники начальника УДЦР та начальники структурних підрозділів.

Оцінку діяльності філій з питань радіочастотного моніторингу, боротьби з незаконно діючими пристроями та радіозвадами дав заступник начальника з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко.

Заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко докладно зупинився на результатах дистанційного навчання керівників та працівників філій, а також на деяких аспектах проведення первинного технічного контролю РЕЗ і ВП. Поінформував він також начальників філій про деякі зміни в законодавстві, що регулюватимуть діяльність у сфері користування радіочастотним ресурсом.

2013-10-31_02

Про стан виконання умов колективного договору на 2013–2015 роки між адміністрацією та трудовим колективом підприємства розповіла голова Об’єднаної первинної профспілкової організації УДЦР Любов Пінчук.

Актуальні питання життєдіяльності підприємства піднято у виступах начальника відділу кадрів УДЦР Галини Голованової та начальника відділу планування та економічного прогнозу Анатолія Мухоїда.

На нараді було відзначено, що кращих показників у виробничій діяльності досягли Донецька та Чернігівська філії УДЦР.

 

Start typing and press Enter to search