Інформація, що надходить до Українського державного центру радіочастот від регіональних філій, свідчить про те, що деякі «винахідники» експлуатують радіоелектронні засоби, без належного оформлення дозвільних документів. І при цьому ділки сподіваються, що їм минеться нехтування вимогами законів України «Про радіочастотний ресурс України» та «Про телекомунікації». Проте вони сильно помиляються. Ось тому підтвердження.

2013-03-06_01

Нещодавно, наприклад, фахівці Кримської філії зафіксували в м. Євпаторія та в населених пунктах, що поблизу міста, 14 незаконно діючих передавачів широкосмугового доступу.

Подібна інформація надійшла і з Луганська. Під час проведення радіочастотного моніторингу там протягом січня та лютого виявлено більше двох десятків фактів незаконної експлуатації РЕЗ.

В обхід закону користувалися радіочастотним ресурсом України і в Чернігівській області.

Роботу РЕЗ широкосмугового радіодоступу припинено.

Відповідно до визначеного порядку взаємодії структурних підрозділів НКРЗІ, УДЦР та підрозділів органів внутрішніх справ порушення припинили. Державними інспекторами – уповноваженими НКРЗІ на здійснення державного нагляду на порушників складено протоколи про вчинення адміністративного правопорушення за частиною 1 ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Технічні засоби, за допомогою яких шахраї здійснювали протиправну діяльність, працівниками правоохоронних органів конфісковані.

Постраждали й численні абоненти, які користувалися послугами горе-підприємців, а в результаті залишилися без доступу до Інтернет.

Start typing and press Enter to search