Вчора, 30 липня 2009 року, Державним підприємством „Український державний центр радіочастот” операторам стільникового зв’язку надано так званий білий список кодів ІМЕІ мобільних телефонів, які з дотриманням законодавства знаходяться в реалізації. Це дозволить операторам після 30.07.2009 року підключати до своїх мереж мобільні телефони, коди ІМЕІ яких знаходяться в узагальненій базі даних.

 

Нагадуємо, що в білому списку знаходяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, які дозволені до застосування в мережах операторів мобільного зв’язку, законно ввезені та реалізуються в Україні.

 

До білого списку також будуть внесені всі коди ІМЕІ терміналів, що станом на 01.09.2009 року є активними в мережах операторів і перелік яких оператори мають надати до УДЦР не пізніше 30.09.2009 року.

 

Наявність коду ІМЕІ мобільного телефону, що купується, в узагальненій базі даних можна перевірити за допомогою відправки СМС -повідомлень на короткий номер 307 будь-якого оператора стільникового зв’зку або на веб-сайті Українського державного центру радіочастот (www.ucrf.gov.ua) в розділі «База ІМЕІ».

Start typing and press Enter to search