Інформацію щодо призначення ООВ «УКРЧАСТОТНАГЛЯД» органом з оцінки відповідності внесено до реєстру призначених органів з оцінки відповідності  і визначених незалежних організацій.

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив начальник Центру з сертифікації УДЦР Олександр Лисенко.

«Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 1447 від 01.09.2016 року про призначення ООВ «УКРЧАСТОТНАГЛЯД» на виконання робіт відповідно до вимог Технічного регламенту з електромагнітної сумісності це визнання професійних здібностей персоналу, технічних можливостей проводити роботи в інтересах українських та іноземних замовників на рівні європейських стандартів»,- наголосив він.

Нагадаємо, що новий Технічний регламент з електромагнітної сумісності обладнання був затверджений постановою Кабінету Міністрів України №1077 від 16.12.2015 року.

Для довідки: ВЦ УКРЧАСТОТНАГЛЯД має визнання/сертифікат нотифікованого європейського органу з оцінки відповідності – Британської Сертифікаційної Ради з Телекомунікацій (British Approvals Board for Telecommunications (TÜV SÜD BABT) та внесений до переліку випробувальних лабораторій, результати випробувань (протоколи) яких визнаються TÜV SÜD BABT.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search