Фахівці Чернігівської філії УДЦР спільно з представником Державної інспекції зв’язку та УМВС України у Чернігівській області провели рейд, в результаті якого притягнуто до відповідальності осіб, що незаконно експлуатували засоби радіозв’язку на транспорті міських маршрутних перевезень.

 

В ході перевірки 7 автотранспортних засобів перевізників, що надавали послуги населенню регіону, виявлено 2 автомобілі таксі, обладнаних радіостанціями, на експлуатацію яких не було дозвільних документів від Українського державного центру радіочастот.

2011-08-12_chernigiv1

2011-08-12_chernigiv2

2011-08-12_chernigiv3

На власників обладнання, які порушили законодавство України, уповноваженою особою Державної інспекції зв’язку складено відповідні протоколи за ст.146 Кодексу України  про адміністративні правопорушення.  Співробітники правоохоронних органів вилучили радіостанції, які використовувалися у незаконний спосіб.

Цей випадок в Чернігові, а також факти незаконного використання РЕЗ в інших регіонах країни, дають всі підстави ще раз нагадати керівникам установ і організацій, а також приватним підприємцям, що в Україні радіочастотний ресурс використовується на дозвільній основі, а за порушення законодавства при його використанні доведеться нести відповідальність.

Інформацію з питань оформлення дозволів можна знайти на сайті Українського державного центру радіочастот (www.ucrf.gov.ua) або проконсультуватися за телефоном у філіях підприємства.

Start typing and press Enter to search