А все так добре складалося у мешканців одного із селищ Шосткінського району Сумської області: у них з’явився доступ до вимріяного Інтернету. Люди раділи з того, що у глибинці отримали доступ до всесвітньої мережі, потрібної інформації, почали розширювати коло спілкування…

Звичайно, можна було б і далі насолоджуватися таким чудовим подарунком, якби підприємець, що взявся за цю справу, працював у законодавчому полі. Однак, якраз цього не сталося.

Шахрайські дії односельчанина виявили фахівці Сумської філії Українського державного центру радіочастот в ході планового радіоконтролю. Проведеними оперативними заходами Спільної координаційної комісії з питань запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку, встановлено, що послуги з доступу до Інтернет своїм односельцям, чоловік надавав у незаконний спосіб. Тобто власник обладнання не мав дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів широкосмугового доступу. А відтак, обладнання відключили та вилучили співробітники УМВС України.

Уповноваженою особою управління державного нагляду ДДН НКРЗІ складено протокол за ст. 146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Залишається тільки поспівчувати жителям селища Сумської області, які постраждали внаслідок шахрайських дій свого односельця.

Start typing and press Enter to search