Місто Горлівка, що на Донеччині, прийняла очно-заочний чемпіонат України з радіозв’язку на коротких хвилях телеграфом. Змагання такого масштабу проводилося вперше з часів незалежності України.

2013-06-04_01

Головною метою проведення чемпіонату, як зазначили його організатори, є пропаганда фізичної культури та спорту, здорового способу життя, виявлення найсильніших учасників серед очних та заочних змагань, а також набуття навичок оперативного розгортання пунктів Радіоаматорської оперативно-рятувальної служби в польових умовах.

З Донецької філії Українського державного центру радіочастот, яка здійснювала технічну підтримку чемпіонату короткохвильовиків, нам повідомили, що змагання викликали неабиякий інтерес у радіоаматорів з усіх куточків України та близького зарубіжжя. Серед них 6 майстрів спорту міжнародного класу, 11 майстрів спорту, 5 кандидатів у майстри спорту.

Як завжди, активну участь у радіоаматорському змаганні брали представники Українського державного центру радіочастот та філій підприємства. Це Олександр Арбузов (УДЦР), Сергій Зюмченко, Олександр Бойцов, Сергій Горбатюк (всі Донецька філія), Андрій Яровий (Луганська філія), Сергій Грачев (Дніпропетровська філія), Олександр Сиротенко (Харківська філія).

2013-06-04_02

В очних змаганнях в командному заліку перемогли радіоаматори з Луганської області. Найкращий результат в особистій першості здобув представник Чернівецької області.

Підсумки турніру серед заочників буде оголошено пізніше.

 

Start typing and press Enter to search