Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, 13 лютого на своєму засіданні затвердила Зміни до тарифів на роботи (послуги) ДП «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж.

У документі, який наразі перебуває на державній реєстрації у Мінюсті, йдеться про вартість робіт та послуг УДЦР під час розвитку в Україні мережі цифрового стільникового радіозв’язку 4G-технології.

Це стосується, у тому числі, опрацювання заяв та здійснення розрахунків на електромагнітну сумісність радіоелектронних засобів цифрового стільникового радіозв’язку LTE-1800, LTE-2600.

Ухвалення зазначеного рішення – важливий і необхідний крок вперед, без якого неможливо було б розпочати процес впровадження в Україні 4G-технології.

Зі свого боку, фахівці УДЦР готові приступати до роботи та оперативно відпрацьовувати заяви операторів зв’язку, щоб мешканці змогли вже найближчим часом відчути переваги сучасної технології комунікацій.

Слід зазначити, що працівники Центру вже мають багатий досвід роботи з усіма учасниками процесу під час впровадження в Україні 3G-технології, який, до речі, також було враховано під час розробки проекту Змін до тарифів.

Крім того, запуск нового Порталу послуг my.ucrf.gov.ua, який передбачає подачу та опрацювання документів у режимі онлайн, сприятиме спрощенню та прискоренню процедур під час опрацювання заяв на отримання послуг підприємства.

 

19 лютого 2018

Start typing and press Enter to search