На засіданні  НКРЗІ, яке відбулося сьогодні, 7 червня, прийнято низку важливих  рішень. Зокрема, Комісія затвердила Тарифи на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», що пов’язані з розробленням висновків щодо можливості та умов користування радіочастотним ресурсом України для потреб телерадіомовлення.

 

Формування даних Тарифів проведено згідно з Порядком регулювання тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», затвердженого рішенням НКРЗІ від 29.03.2012 № 169 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20.04.2012 за № 588/20901.

 

Плата за роботи (послуги), не передбачені цими Тарифами, здійснюватиметься відповідно до діючих Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу.

 

Це рішення Комісії підлягає державній реєстрації у Міністерстві юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Start typing and press Enter to search