Одним із факторів, який забезпечує високу ефективність Українського державного центру радіочастот є прийняття стратегічних планів  розвитку на 2019-2023 роки та 2019-2028 роки, які днями були затверджені Рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та  інформатизації.

Як відзначив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун, в затверджених НКРЗІ документах відображено прагнення підприємства досягти сьогодні та в майбутньому кращих кількісних та якісних показників у сфері регулювання використання радіочастотного ресурсу у смугах частот загального користування.

Реалізація стратегічних планів дозволить УДЦР активно розвиватися, надавати користувачам послуги європейського рівня, сприятиме входженню України до кола країн з розвинутою телекомунікаційною інфраструктурою.

Нагадаємо, що Стратегічні плани розвитку Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» на 2019-2023 роки та 2019-2028 роки розроблено відповідно до п.5 частини 1 статті 6 Закону України «Про управління об’єктами державної власності». Також враховано пропозиції Методичних рекомендацій з питань методологічного забезпечення складання середньо – та довгострокових стратегічних планів розвитку державних підприємств, державних акціонерних товариств та господарських структур, затверджених наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.08.2013 №971.

5 вересня 2018

Start typing and press Enter to search