На черговому засіданні НКРЗІ начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк звітував про діяльність підприємства у 2013 році.

Результати виробничої діяльності УДЦР за минулий рік Комісія визнала позитивними.

Відзначено успішну роботу з радіочастотних присвоєнь. Під час технічного радіоконтролю протягом минулого року було здійснено 1 585 080 інструментальних оцінок параметрів випромінювання РЕЗ та виявлено 11 957 порушень вимог законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом.

Належна організація радіочастотного моніторингу сприяла підвищенню ефективності попереджувальних заходів щодо порушень у сфері користування РЧР й дозволяла своєчасно виконувати заявки від користувачів на виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

Чітко була налагоджена й діяльність з надання дозволів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП. Причому майже всі показники за всіма напрямами діяльності Українського державного центру радіочастот вдалося збільшити, у порівнянні з попереднім роком.

Головним же є те, що підприємство конкретними справами доводить ефективність своєї діяльності та дає певний результат.

На засіданні НКРЗІ, наприклад, зазначалося, що запроваджені УДЦР заходи з контролю ввезення мобільних терміналів дозволили забезпечити надходження до Державного бюджету України за рахунок податків та митних платежів близько 890 мільйонів гривень, що на 62 мільйона більше, ніж у 2008 році. За рахунок збільшення ввезення інших РЕЗ загальні надходження до держбюджету України за рахунок податків та митних платежів, за оцінками УДЦР, склали близько 1,15 мільярдів гривень.

Відзначено також досягнення УДЦР у сфері міжнародного співробітництва.

Більш детально з результатами діяльності УДЦР можна ознайомитися тут.

Start typing and press Enter to search