Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації на своєму засіданні схвалила проект рішення «Про внесення змін до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 07 квітня 2015 року № 195».

Метою документа, зазначає прес-служба Національної комісії, є підвищення ефективності регуляторних заходів, спрямованих на запобігання негативним явищам, що виникають унаслідок діяльності на ринку телекомунікацій нелегальних провайдерів, та захист інтересів зареєстрованих користувачів РЧР.

Запровадження запропонованих змін знівелює розбіжності в низці нормативно-правових актів щодо використання термінології, яка стосується експлуатації незаконно діючих РЕЗ та ВП. Окрім того, буде спрощено процедуру припинення їх роботи за результатами радіочастотного моніторингу.

Зокрема, документ містить уточнення для УДЦР підстав щодо складання протоколу інструментальної оцінки характеристик виявленого випромінювання незаконно діючого РЕЗ (ВП). Проектом нормативно-правового акта також передбачено скорочення строків розгляду та затвердження тарифів на послуги УДЦР, що в умовах сучасної економічної ситуації є необхідним заходом для забезпечення його ефективної діяльності.

Схвалений НКРЗІ проект рішення в установленому законодавством порядку буде направлений на погодження до заінтересованих органів державної влади.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search