На черговому засіданні, яке відбулося сьогодні, 19 квітня, НКРЗІ розглянула та схвалила результати виробничої діяльності УДЦР за 1 квартал 2012 року.

Зокрема, за повідомленням прес-служби НКРЗІ, відзначено, що затверджений фінансовим планом обсяг доходів підприємство виконало на 115 %, а приріст доходів звітного періоду до відповідного періоду минулого року склав 4,7 %.

Серед інноваційних здобутків підприємства в I кварталі можна відзначити розробку проекту Концепції Автоматизованої інформаційної системи ведення Реєстру РЕЗ та ВП, що може застосовуватися в Україні у смугах радіочастот загального користування. Документ схвалено рішенням НКРЗІ. Велику роботу було проведено УДЦР у напрямку підготовки до Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, зокрема, з надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення чемпіонату в Україні.

Звіт в установленому законодавством порядку буде направлено до Міністерства економічного розвитку та торгівлі України та Міністерства фінансів України, — йдеться у повідомленні прес-служби НКРЗІ.

Start typing and press Enter to search