Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, схвалила проект рішення «Про затвердження Порядку здійснення державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України в смугах радіочастот загального користування» (далі – Порядок). Про це повідомляє прес-служба НКРЗІ.

Порядок розроблено з метою приведення чинного законодавства, що регламентує діяльність у сфері державного нагляду за користуванням РЧР України у смугах радіочастот загального користування, у відповідність до Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Документом визначається процедура здійснення державного нагляду за користуванням РЧР України в смугах радіочастот загального користування і реалізацією радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв (ВП), а також права та обов’язки суб’єктів нагляду у сфері користування радіочастотним ресурсом, що перевіряються, порядок та організація проведення планових та позапланових перевірок, порядок оформлення результатов цих перевірок тощо.

Прийняття нової редакції Порядку сприятиме удосконаленню механізму державного нагляду у сфері користування РЧР України, зокрема, впорядкуванню (у разі здійснення державного нагляду) відносин між НКРЗІ та користувачами РЧР України, суб’єктами господарювання, що здійснюють ввезення з-за кордону РЕЗ і ВП.

Документом визначені певні повноваження й Українського державного центру радіочастот, який за дорученням Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, бере участь у здійсненні державного нагляду за дотриманням законодавства про радіочастотний ресурс України.

Start typing and press Enter to search