Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації, в рамках проведення громадського обговорення проекту нової редакції Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, на експлуатацію яких потрібен дозвіл на експлуатацію, провела зустріч з учасниками ринку для узгодження позицій усіх зацікавлених сторін. Про це повідомляє прес-служба НКРЗІ.

У нараді, що відбулася під головуванням члена НКРЗІ Віктора Мазура, взяли участь представники Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», найбільших операторів ринку, профільних об’єднань – Iнтернет Асоціації України та Української асоціації операторів зв’язку «Телас».

Основною метою розробки та запровадження цього документу є спрощення ведення бізнесу на ринку телекомунікаційних послуг шляхом послаблення дозвільного тиску на суб`єктів господарювання, зокрема скорочення кількості документів дозвільного характеру. Наступного тижня відбудеться додаткове опрацювання спірних питань під час чергових консультацій.

Обговоривши проект регуляторного акту із учасниками ринку, Комісія розгляне його на своєму черговому засіданні для прийняття рішення про остаточне його затвердження та подання в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Start typing and press Enter to search