2012-03-29_02

Як повідомила прес-служба НКРЗІ, на засіданні, що відбулося 29 березня, Комісія, керуючись Законом України «Про радіочастотний ресурс України», взяла за основу проект рішення «Про затвердження Положення про порядок надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв».

 

Проект Положення встановлює порядок надання ДП «Український державний центр радіочастот» висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (РЕЗ).

 

Документ розроблено з метою приведення у відповідність до вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України» норм діючого Положення про надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (затверджене рішенням НКРЗ від 12.08.2005 № 46).

 

У повідомленні прес-служби НКРЗІ відзначається, що, із прийняттям відповідного документу, буде удосконалено чинний порядок надання висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію, а також встановлено особливості надання дозволів на експлуатацію абонентських РЕЗ та РЕЗ стаціонарного розташування, для яких не потрібно отримувати висновки щодо ЕМС РЕЗ.

 

Крім того, проектом Положення встановлюються форми заяв на отримання висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію для різних радіотехнологій (стандартів зв’язку), форми бланків і зміст висновку щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію. Також додатково визначається перелік РЕЗ стаціонарного розташування, для яких не потрібно оформлення висновку щодо ЕМС та параметри встановлення цього РЕЗ.

 

Прийняття документу дозволить покращити для суб’єктів господарювання та окремих громадян порядок надання висновків щодо ЕМС та дозволів на експлуатацію, скоротить час на оформлення ними документів, зменшить витрати і кількість необхідних для подачі документів.

 

Проект Положення буде оприлюднено для громадського обговорення, а проект рішення НКРЗІ буде направлено на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

Start typing and press Enter to search