Національна комісія з питань регулювання зв’язку України на своєму веб-сайті розмістила повідомлення наступного змісту:

 

„У деяких ЗМІ з’явилася інформація щодо перенесення термінів впровадження системи перевірки кодів ІМЕІ мобільних терміналів.

 

З цього приводу прес-служба НКРЗ заявляє, що до Комісії дійсно надійшли звернення від операторів мобільного зв’язку з проханням перенести терміни впровадження системи перевірки ІМЕІ-кодів. На сьогоднішній день Комісія розглядає звернення операторів, проте офіційного рішення щодо перенесення термінів ще не прийнято.

 

В.о. Голови НКРЗ Володимир Звєрєв офіційні коментарі щодо можливого перенесення термінів впровадження системи перевірки ІМЕІ-кодів не давав”.

 

Нагадуємо, що Державним підприємством „Український державний центр радіочастот”,  починаючи з 30 липня 2009 року, розпочато щоденну передачу актуальних даних з бази даних кодів IMEI мобільних телефонів (білий список ІМЕІ-кодів) операторам мобільного зв’язку для перевірки на наявність кодів IMEI тих мобільних телефонів, що ввезені на територію України за новим Порядком у відповідності доРішення НКРЗ №1338 від 05.02.09 р. Така передача (оновлення бази) буде проходити до того часу, доки перевірка кодів не буде реалізована операторами мобільного зв’язку  в автоматичному режимі.

 

У білому списку знаходяться коди ІМЕІ мобільних телефонів, які дозволені до застосування в мережах операторів мобільного зв’язку та які законно ввезені і реалізуються в Україні.

 

До білого списку також будуть внесені всі коди ІМЕІ терміналів, що станом на 01.09.2009 року є активними в мережах операторів і перелік яких оператори мають надати до УДЦР не пізніше 30 вересня 2009 року.

Start typing and press Enter to search