На своєму черговому засіданні 11 серпня Національна комісія з питань регулювання зв‘язку України затвердила Зміни до Тарифів на роботи (послуги) ДП «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу. Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

Документ розроблено з метою удосконалення діючих тарифів на послуги УДЦР та їх приведення у відповідність до розвитку сучасних радіотехнологій. При цьому, зокрема, з метою підготовки до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО – 2012 та очікуваним ввезенням з-за кордону значної кількості РЕЗ для організації та трансляції змагань внесено зміни до Розділу ІІІ «Тарифи на роботи (послуги), пов’язані з оформленням дозволів на право ввезення та експлуатації РЕЗ на обумовлений термін в Україні іноземними користувачами».

 

Зміни до Тарифів прийшли стадію громадського обговорення. Дане Рішення НКРЗ буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня офіційного оприлюднення.

Start typing and press Enter to search