Як повідомила прес-служба НКРЗ, 27 травня на черговому засіданні НКРЗ затвердила зміни до Переліку радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, для експлуатації яких не потрібні дозволи на експлуатацію.

 

Метою внесення змін до Переліку є створення сприятливих умов для користувачів радіочастотного ресурсу України, які надають та отримують телекомунікаційні послуги за допомогою сучасних радіомереж передачі даних.

 

Зокрема, до Переліку включено обладнання радіодоступу IEEE 802.11n, використання якого на бездозвільній основі сприятиме забезпеченню населення високошвидкісним безпроводовим доступом до мережі Інтернет як для приватних цілей, так і для стимулювання подальшого розвитку мереж WiFi Hotspot всередині приміщень (готелі, кафе, бари, аеропорти тощо) для надання послуг безпроводового доступу із максимальною швидкістю передачі даних до 600 Мбіт/с.

 

Крім того, до Переліку включені абонентські станції (термінали) радіотехнологій безпроводого доступу до мережі Інтернет, у тому числі для потреб спеціальних користувачів.

 

Рішення НКРЗ в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Start typing and press Enter to search