На засіданні 8 вересня Національна комісія з питань регулювання зв‘язку України своїм рішенням внесла зміни до Положення про порядок і форму ведення Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування, затвердженого рішенням НКРЗ від 03.11.2005 № 117. Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

Нова редакція документу була взята за основу рішенням НКРЗ від 07.07.2011 № 325 та пройшла громадське обговорення.

 

Відповідно до Положення передбачено спрощення процедури та скорочення кількості звернень заявників до НКРЗ, урахування вимог Технічного регламенту радіообладнання і телекомунікаційного кінцевого (термінального) обладнання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.06.2009 № 679, та впровадження основних принципів, які визначені у Директивах Європейського Парламенту і Ради Європи.

 

Три адміністративні послуги будуть надаватися згідно з даним Положенням, а саме: визначення можливості застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв на території України; внесення нового типу радіоелектронного засобу, випромінювального пристрою до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування; внесення змін до Реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування.

 

Рішення НКРЗ у встановленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України та набере чинності через 30 днів з дня його опублікування.

Start typing and press Enter to search