На виконання вимог законодавства України у сфері телекомунікацій НКРЗ на засіданні 11 березня 2011 року своїм рішенням взяла за основу проект змін до «Положення про вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж з метою здійснення державного нагляду у сфері телекомунікацій». Мета рішення – необхідність приведення цього Положення у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного нагляду в галузі зв’язку» від 01.06.2010 № 2299-VI.

 

Даним Законом визначено, що державний нагляд за ринком телекомунікацій здійснюється шляхом вимірювання в порядку, встановленому НКРЗ, параметрів телекомунікаційних мереж. Державному нагляду підлягає якість телекомунікаційних послуг, функціонування та експлуатація телекомунікаційних мереж та дотримання операторами телекомунікацій порядку маршрутизації трафіку.

 

Прийняття змін до Положення дозволить удосконалити нормативно – правову базу в сфері телекомунікацій та визначить порядок у взаємовідносинах між суб’єктами ринку телекомунікацій – операторами телекомунікацій і Державною інспекцією зв’язку (ДІЗ) стосовно проведення контролю за якістю телекомунікаційних послуг. Зміни до Положення поширюються на операторів телекомунікацій, що надають телекомунікаційні послуги на території України, незалежно від відомчої підпорядкованості та форм власності.

 

Проект змін до Положення про вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж буде оприлюднено на сайті НКРЗ для громадського обговорення.

Start typing and press Enter to search