На засіданні Національної комісії з питань регулювання зв‘язку України 29 вересня було взято за основу проект Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні. Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

Проект Положення розроблено відповідно до вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України» та Закону України «Про організацію та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні». Його дія поширюється виключно на іноземних користувачів, які для забезпечення своєї діяльності на період Євро 2012 планують ввезення та експлуатацію РЕЗ.

 

Документ визначає умови, терміни та вартість оформлення дозволів іноземним користувачам на ввезення та експлуатацію РЕЗ, серед яких – РЕЗ супутникового радіозв’язку, базові станції широкосмугового радіодоступу, безпроводові відеокамери та радіомікрофони, РЕЗ безпосереднього радіозв’язку тощо.

 

Крім того, проект Положення передбачає суттєве спрощення іноземцям процедури ввезення та отримання відповідних дозволів від ДП УДЦР з дотриманням вимог УЄФА. Це створить належні умови для організації та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні. Зокрема, оформлення та видачу дозволів на ввезення та експлуатацію планується робити на одному бланку як єдиний дозвільний документ.

Start typing and press Enter to search