На засіданні 3 листопада Національна комісія з питань регулювання зв‘язку України схвалила проект Положення про надання іноземним користувачам дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів на період проведення Євро-2012. Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

Дане Положення розроблено з метою встановлення максимально спрощених і зрозумілих процедур оформлення дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів (далі – РЕЗ) під час підготовки та проведення чемпіонату Євро-2012. Документ стосується як іноземних користувачів, так і учасників та організаторів чемпіонату, органів виконавчої влади, зокрема Державної митної служби, НКРЗ, правоохоронних органів тощо. Даний проект було оприлюднено на офіційному сайті НКРЗ для громадського обговорення.

 

Прийняття Положення сприятиме встановленню чітких процедур оформлення та ввезення з-за кордону РЕЗ різних радіотехнологій для забезпечення організації та проведення чемпіонату Євро-2012 на належному рівні, поширенню позитивного іміджу держави у світі.

 

Документ буде надіслано на погодження до заінтересованих центральних органів виконавчої влади.

Start typing and press Enter to search