На засіданні 7 липня Комісія схвалила проект Змін до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства “Український державний центр радіочастот”, який було взято за основу рішенням НКРЗ від 19.05.2011 № 237 та оприлюденно для громадського обговорення на офіційному сайті НКРЗ.

 

Метою внесення змін до Тарифів є удосконалення діючих із 2008 року тарифів на послуги УДЦР та їх приведення у відповідність до розвитку сучасних радіотехнологій. У публічному громадському обговоренні проекту Змін до Тарифів взяли участь суб’єкт господарювання – Концерн РРТ, громадські організації  – Український союз промисловців і підприємців (УСПП), Спільний представницький орган всеукраїнських профспілок та профспілкових об’єднань для ведення колективних переговорів та соціального діалогу на національному рівні (СПО профспілок) та Спільний представницький орган сторони роботодавців на національному рівні (СПО роботодавців), від яких до Комісії надійшли пропозиції і зауваження.

 

Для узгодження отриманих зауважень та пропозицій НКРЗ було проведено Узгоджувальну нараду за участю представників СПО профспілок, ДП «УДЦР» та Концерну РРТ. Комісією підготовлено Звіт за результатами публічного громадського обговорення проекту змін до Тарифів на роботи (послуги) ДП “Український державний центр радіочастот”, пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу.

 

В цілому Проект Змін підтримано громадськістю. Документ буде направлено на погодження до заінтересованих органів виконавчої влади.

Start typing and press Enter to search