На своєму черговому засіданні 9 червня Національна комісія з питань регулювання зв‘язку України взяла за основу проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Переліку товарів (з описом та кодом згідно з УКТЗЕД), що підлягають державному контролю, переміщення яких через митний кордон України здійснюється на підставі дозволів на ввезення з-за кордону радіоелектронних засобів». Про це повідомляє прес-служба НКРЗ.

 

Наразі ДП «Український державний центр радіочастот» надає заявнику дозволи на ввезення РЕЗ на паперовому бланку та в електронному вигляді направляє їх до Державної митної служби. Проектом постанови передбачено, що відповідні дозволи на ввезення з-за кордону для здійснення Держмитслужбою митного контролю та митного оформлення товарів будуть надаватися до Держмитслужби виключно у електронному вигляді.

 

Таким чином, буде суттєво скорочено термін митного оформлення РЕЗ у порівнянні із діючими вимогами за рахунок обміну інформацією між УДЦР і митницею в електронному вигляді, виключаючи необхідність очікування та отримання суб’єктами господарської діяльності від УДЦР паперових версій дозвільних матеріалів.

 

Проект постанови буде оприлюднено на веб-сайті НКРЗ та у журналі «Бюлетень Національної комісії з питань регулювання зв’язку України (офіційне видання)» з метою громадського обговорення.

Start typing and press Enter to search