За повідомленням прес-служби НКРЗ 19 листопада 2009 року на засіданні НКРЗ було повторно розглянуто проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про сплату додаткової суми частини чистого прибутку ДП «Український державний центр радіочастот» до загального фонду Державного бюджету України», з урахуванням  позиції Міністерства юстиції України стосовно неприйнятності проекту розпорядження.

Відповідно до прийнятого рішення, НКРЗ погодила проект листа до Міністерства фінансів України ізпозицією Комісії щодо не погодження вищезазначеного документу.

Позиція НКРЗ повністю узгоджується з позицією Міністерства юстиції України та Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

 

Додаткова інформація

Нагадуємо, що 12 листопада на своєму засіданні НКРЗ не погодила проект розпорядження оскільки його прийняття суперечить чинному законодавству та потребує внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» в частині сплати чистого прибутку, а також призведе до порушення загальних принципів господарювання в Україні передбачених абзацами 1, 3 та 7 статті 6 Господарського кодексу України.

Документ зобов’язує УДЦР сплатити до загального фонду Державного бюджету Українивсі оборотні кошти підприємства.

Start typing and press Enter to search