НКРЗ на засіданні, що відбулося 08.07.2010 року, ухвалила План-графік проведення реформ у галузі зв’язку відповідно до Програми Президента України „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

 

Зокрема, програмою реформ в системі соціальної підтримки упродовж 2010-2014 років передбачено планомірне приведення регульованих тарифів для населення до економічно обґрунтованого рівня шляхом внесення змін до Граничних тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги, що затверджені рішенням НКРЗ від 28.04.2009 № 1491, та до Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку, затверджених рішенням Комісії від 04.12.2008 № 1244.

 

Для покращення бізнес-клімату та залучення інвестицій, НКРЗ має намір лібералізувати процедуру видачі документів дозвільного характеру, зменшити кількість видів діяльності, що підлягають ліцензуванню, та забезпечити подальше впровадження реєстраційної основи здійснення діяльності у сфері телекомунікацій.

 

Реалізувати реформи у телекомунікаційній сфері, як зазначає НКРЗ, планується через внесення змін до Законів України „Про поштовий зв’язок”, „Про телекомунікації” та низки інших нормативно-правових актів.

Start typing and press Enter to search