Як повідомила прес-служба НКРЗ, 12 листопада 2009 року, на черговому засіданні НКРЗ булорозглянуто проект розпорядження Кабінету Міністрів України „Про сплату додаткової суми частини чистого прибутку ДП „Український державний центр радіочастот” до загального фонду Державного бюджету України”.

 

Документ зобов’язує УДЦР сплатити до загального фонду Державного бюджету України всі оборотні кошти підприємства.

 

Вилучення цієї суми створить кризову ситуацію для УДЦР, повністю паралізує діяльність та фактично унеможливить виконання покладених Законом України „Про радіочастотний ресурс України” завдань. Підприємство втратить кадровий потенціал – відбудеться відтік висококваліфікованих працівників до операторів зв’язку. Це призведе до неможливості надання послуг та, як наслідок, припинить надходження коштів від користувачів радіочастотного ресурсу та власників РЕЗ до Державного бюджету.

 

Проектом такого розпорядження фактично буде ліквідовано підприємство, яке має стратегічне значення для економіки та безпеки України.

 

Враховуючи вищевикладене, НКРЗ не погодила проект розпорядження оскільки його прийняття суперечить чинному законодавству та потребує внесення змін до Закону України „Про Державний бюджет України на 2009 рік” в частині сплати чистого прибутку, а також призведе до порушення загальних принципів господарювання в Україні передбачених абзацами 1, 3 та 7 статті 6 Господарського кодексу України.

Start typing and press Enter to search