Фахівці Українського державного центру радіочастот та представники структурних підрозділів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації продовжують здійснювати заходи, спрямовані на запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку.

Як повідомили нам з Кримської філії УДЦР, нещодавно в результаті проведених спільних заходів в місті Керчі та в одному з крупних районів Автономної республіки Крим виявлено та припинено незаконну експлуатацію чотирьох радіоелектронних засобів широкосмугового радіодоступу.

Оперативні заходи з виявлення порушників користування РЧР за участю представників УДЦР, ДДН НКРЗІ та УМВС України проведено і в Рівненській області. В ході перевірки дотримання суб’єктами господарювання чинного законодавства в м. Кузнецовськ зафіксовано роботу стаціонарної станції системи передачі даних з використанням технології широкосмугового радіодоступу без дозволу на експлуатацію РЕЗ.

На цей час судовими органами розглядаються питання щодо накладання адміністративних стягнень на винних осіб.

Також інформуємо, що з 4422 порушень користування радіочастотним ресурсом, зафіксованих УДЦР у першому кварталі 2013 року, спільно з Департаментом державного нагляду НКРЗІ усунено 776 порушень.

Start typing and press Enter to search