В руках підлітка під час телефонної розмови вибухнув мобільник престижної марки. Лише дивом він не розірвав юнакові барабанні перетинки та не зробив його інвалідом. Проте надовго прикував хлопця до лікарняного ліжка.

 

Тимур давно мріяв про телефон „Vertu Ferrari”. Розуміючи, що оригінальний телефон такого класу коштує занадто дорого і найближчим часом придбати його хлопець не зможе, він скористався послугами Інтернет – магазину, де ціна трубки була значно дешевшою. Як і на більшості підробних телефонів, що невідомо як потрапили до України.

 

Придбаний телефон виглядав привабливо і спочатку працював відмінно. Проте, через певний час, він почав нагріватися. Продавець завірив покупця, що підстав для хвилювань немає, адже трубка бере чимало енергії. Але  найстрашніше сталося через декілька днів, коли корпус телефону став дуже гарячим. За мить він вибухнув, розлетівшись на дрібні шматочки. Щоб їх витягти з тіла, довелося робити хлопцеві операцію…

 

Про цей випадок, що стався у Новоград-Волинському, нещодавно розповіло одне із популярних українських видань.

 

В тому, що такі прикрі випадки трапляються, є, насамперед, провина тих, хто, як кажуть, „загорівся” будь-що придбати популярний телефон, не думаючи про наслідки. Помилкою багатьох громадян є те, що вони купують термінали в неофіційних мережах продажу телефонів, зокрема Інтернет – магазинах, де часто реалізують продукцію невідомого походження, без відповідної сертифікації.

 

Так сталося й в цьому випадку. Інтернет – магазин ніде не зареєстровано, а після трагедії з покупцем товару зник з сайту й контактний телефон  магазину. А скільки ці магазини вже встигли продати таких Vertu? Отже багато хто вже носить у своїй кишені мобільні міні-заряди cповільненої дії.

 

Український державний центр радіочастот вкотре нагадує споживачам послуг мобільного зв’язку: бережіть своє життя. Купуйте тільки ті телефони, коди ІМЕІ яких внесені до узагальненої бази даних, яку веде УДЦР. Тільки це може бути гарантією того, що цей термінал сертифікований в Україні, а отже відповідає критеріям якості та безпеки.

Start typing and press Enter to search