У приморських містах та селищах півдня країни у літній та осінній сезони особливо багато відпочиваючих. Саме у цей час й активізуються різного масштабу ділки, які в незаконний спосіб надають послуги до мережі Інтернет. Підвищений попит до цієї технології «підприємці» сприймають, як можливість отримати за декілька місяців суттєвий фінансовий  прибуток, не вкладаючи жодної копійки для законного оформлення свого бізнесу.

Не випадково, що в саме в цей період посилюють контроль за  належним використанням радіочастотного ресурсу представники Департаменту державного нагляду НКРЗІ та фахівці Українського державного центру радіочастот.

За інформацією, яку надав начальник Запорізької філії УДЦР, тільки за останні тижні спеціалісти з радіочастотного моніторингу виявили незаконну роботу значної кількості РЕЗ широкосмугового радіодоступу та склали протоколи інструментальної оцінки.

Всю інформацію розглянуто на засіданнях Спільної координаційної комісії з питань запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства у галузі зв’язку. На підставі прийнятих рішень сплановано та проведено оперативні заходи.

У селищах Приазовське та Нововасилівка, де припинено роботу понад 10 незареєстрованих радіоелектронних засобів, які шахраї застосували для власного блага, радіоелектронні засоби довелося демонтувати самим власникам, звичайно ж  у присутності членів координаційної комісії.

Уповноваженою особою управління державного нагляду ДДН НКРЗІ складено протокол за ст.146 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Start typing and press Enter to search