У строки та в порядку, визначені Кабінетом Міністрів України, будь-яке державне унітарне підприємство повинно оприлюднювати цілий ряд інформації про свою діяльність. Такі положення були внесені в частину 8 статті 73 Господарського кодексу України ще у червні 2016 року.

Не зважаючи на те, що на сьогодні ні строки, ні порядок викладення такої інформація Урядом не встановлено, керівництво УДЦР вирішило самостійно розмістити у відкритому доступі на сайті УДЦР у розділі «Про підприємство» (http://www.ucrf.gov.ua/pro-pidpryyemstvo/finansova-zvitnist/) основні відомості про державне підприємство, передбачені Господарським кодексом України.

«Керівництво УДЦР з перших днів своєї діяльності публічно заявило про політику відкритості і прозорості, і жорстко дотримується цих принципів, а тому не очікуючи роз’яснень Уряду щодо порядку та форм оприлюднення інформації про державне унітарне підприємство, ми розмістили усі можливі відомості у відкритому доступі у себе на сайті», - зазначив генеральний директор державного підприємства Володимир Корсун.

На сайті УДЦР оприлюднено річну та квартальну фінансову звітність держпідприємства, аудиторські висновки, відомості про договори, які підлягають оприлюдненню відповідно до Закону України “Про відкритість використання публічних коштів”, інформацію про зобов’язання УДЦР щодо державного та місцевих бюджетів.

Крім того, на сайті розміщено Статути державного підприємства, починаючи з 1996 року, звіти незалежних аудиторів, річний звіт керівника підприємства про виконання показників ефективності використання державного майна і прибутку, а також майнового стану підприємства, структуру, принципи формування і розмір винагороди керівника, і рішення суб’єкта управління об’єктами державної власності щодо державного унітарного підприємства.

Start typing and press Enter to search