На виконання вимог Законів України „Про пожежну безпеку”, „Правил пожежної безпеки в Україні” та наказу начальника Українського державного центру радіочастот на підприємстві було проведено навчально-тренувальні заходи з гасіння пожежі із застосуванням  вогнегасників та автомобільної техніки.

2009-fire-01

До тренування залучалися члени добровільної пожежної дружини, посадові особи, що відповідають за забезпечення пожежної безпеки та працівники, які виконують роботи, пов’язані з підвищеною пожежною небезпекою.

 

Очолювали навчання начальник сектору з охорони праці УДЦР Василь Мостіпан та  інженер з пожежної безпеки Сергій Самохін.

2009-fire-02

На першому етапі учасників занять ознайомили з засобами пожежогасіння, протипожежним устаткуванням, інвентарем та порядком їх використання при пожежі. На другому етапі набували практичних навичок у гасінні вогню з використанням вуглекислотних та порошкових вогнегасників, а також пожежної машини Центру.

 

Начальник сектору охорони праці УДЦР зазначив, що план навчання виконаний повністю. Учасники заходу відповідально поставились до тренування.

2009-fire-03

– З таким підходом людей, відповідальних за пожежну безпеку, трудова діяльність колективу підприємства буде під надійним захистом, – додав він. Василь Мостіпан також наголосив на важливості проведення профілактичних та роз’яснювальних заходів серед працівників УДЦР.

Start typing and press Enter to search