Відбулося засідання науково-технічної ради Державного підприємства „Український державний центр радіочастот”, на якому було розглянуто проект Плану роботи ради на 2009-2010 роки, проект документу «Узагальнена стратегія розвитку Державного підприємства «Український державний центр радіочастот» на 2010-2012 роки», а також опрацьовано методичні рекомендації щодо проведення інструментального оцінювання (вимірювання) напруженості електромагнітного поля радіовипромінювання базових станцій в прикордонних зонах.

 

З інформацію щодо проекту Плану роботи науково-технічної ради на 2009-2010 роки виступив голова НТР Євген Хаіров. До плану вирішено внести певні корективи та доповнення. Вони стосуються, в першу чергу, вдосконалення науково-методичної роботи  на підприємстві та нормативно-методичної бази УДЦР, впровадження нової телекомунікаційної інфраструктури УДЦР та системи електронного документообігу. Запропоновано також розглянути результати впровадження в практику програмно-апаратного комплексу ICS Manager nG на підприємстві і напрямки робіт щодо вдосконалення експлуатації єдиної бази даних обліку присвоєнь частот та обліку РЕЗ.

 

Зауваження та пропозиції, що надійшли, вирішено врахувати при опрацюванні плану.

 

Активним і конструктивним було також обговорення проекту стратегії розвитку Державного підприємства „Український державний центр радіочастот” на 2010-2012 роки, із напрямками якої членів НТР ознайомив Євген Хаіров, та „Методичних рекомендацій щодо проведення інструментального оцінювання (вимірювання) напруженості електромагнітного поля радіовипромінювання базових станцій в прикордонних зонах”, про які доповідав Вадим Благодарний.

 

В ході розгляду документів членами НТР було висловлено чимало ділових пропозицій та зауважень.

 

На засіданні науково-технічної ради також  обрано заступника голови НТР УДЦР та секретаря. Ними, за результатами голосування, відповідно стали Володимир Корсак, начальник управління науково-технічного забезпечення та Вадим Благодарний, начальник відділу науково-методичного забезпечення.

Start typing and press Enter to search