7 квітня об 11:00 в Клубі Кабінету Міністрів України відбудеться презентація Річного звіту Національної комісії з питань регулювання зв’язку України „Стан розвитку галузі зв’язку в Україні та результати діяльності НКРЗ у 2010 році”.

 

У заході братимуть участь Голова НКРЗ, члени НКРЗ, керівники структурних підрозділів, ДП „Український державний центр радіочастот” та Державної інспекції зв’язку.

 

На презентацію Річного звіту запрошені народні депутати України – члени Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та зв’язку, керівники Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, операторів та провайдерів телекомунікацій, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

 

Основні теми презентації:

 

 

    • Стан ліцензування видів діяльності у 2010 році, перспективи переходу до реєстраційної основи та інші напрямки діяльності щодо ліцензування та радіочастот;

 

    • Регулювання номерного ресурсу та взаємоз’єднання  телекомунікаційних мереж у 2010 році;

 

    • Державне регулювання тарифів та взаєморозрахунків у 2010 році;

 

    • Державний нагляд в галузі зв’язку;

 

    • Радіомоніторинг та результати іншої діяльності УДЦР у 2010 році.

 

 

Реєстрація учасників заходу – з 10:30 7 квітня.

 

 

До уваги представників ЗМІ !

 

Прес-конференція Голови НКРЗ та членів НКРЗ за результатами презентації Річного звіту розпочнеться о 13:10.

 

Акредитація представників ЗМІ, яка триватиме до 17:00 6 квітня за телефоном (044) 569-71-03 або по е-mail: press@nkrz.gov.ua, є обов’язковою.

Start typing and press Enter to search