Сьогодні Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ), провела у повному складі установче засідання.

 

Як вже повідомляла прес-служба НКРЗІ, відповідними указами Президент України Віктор Янукович призначив новий склад Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

 

Членами Національної комісії призначені Людмила Єжова, Ірина Поліщук, Олександр Речкалов,Михайло Сердюк, Ігор Сиротенко, Олена Уласенко.

 

Головою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, згідно з Указом Президента України № 1068/2011 від 23.11.2011 р., призначено Петра Яцука.

 

На установчому засіданні, за повідомленням прес-служби НКРЗІ, затверджено Регламент та рекомендації щодо оформлення заявочних документів суб’єктами господарювання.

 

Прийнято рішення рекомендувати суб’єктам господарювання, які бажають здійснювати або здійснюють діяльність у сфері телекомунікацій та/чи сфері користування радіочастотним ресурсом України, під час заповнення форм заявочних документів керуватися рішеннями НКРЗ, прийнятими відповідно до Законів України «Про телекомунікації», «Про радіочастотний ресурс України», якими встановлено відповідні форми. При цьому у формах слід вносити зміну назви державного колегіального органу на «Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» (скорочена назва – «НКРЗІ»).

 

Було також розглянуто питання забезпечення опрацювання та підготовки матеріалів до засідань НКРЗІ в період становлення органу.

Start typing and press Enter to search