Метою наради, що відбулася у Києві за участю економістів і бухгалтерів Центру „Укрчастотнагляд” та його регіональних філій, було висвітлення деяких фінансово-економічних аспектів, а саме: коригування фінансових планів на 2005 рік з урахуванням підсумків фінансово-господарської діяльності філій за І півріччя поточного року у відповідності до вимог керівних документів Міністерства транспорту та зв’язку України та Міністерства фінансів України; особливостей застосування методичних рекомендацій Центру „Укрчастотнагляд” щодо віднесення витрат до видів робіт та формування собівартості робіт; обліку та списання основних засобів.

Також учасники наради ознайомилися із змінами до законодавства, внесеними у частині фінансово-господарської діяльності підприємств. Консультації з найактуальніших запитань надали представники аудиторської фірми.

Крім того, за участю представників корпорації „Парус” обговорювалось питання впровадження в регіональних філіях програмного забезпечення автоматизованої системи бухгалтерського обліку і кадрового управління, яка на сьогодні вже працює в Центрі „Укрчастотнагляд”.

На завершення наради було проведено „круглий стіл” з питань бухгалтерського і податкового обліку й звітності.

Start typing and press Enter to search