В Українському державному центрі радіочастот відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

Ветерани та гості прибули до УДЦР у святковому настрої, адже є чудова нагода побувати на рідному підприємстві, поспілкуватися та згадати роки праці, яка сприяла становленню та розвитку Центру.

 

2010-05-06_p01

Зі словами глибокої вдячності за жертовність, самовідданість і патріотизм, за відданість Батьківщині звернувся до присутніх у залі виконуючий обов’язки начальника УДЦР Євген Хаіров.

2010-05-06_p02

– Все більш віддаляються від нас грізні, важкі роки Другої світової війни, – сказав Євген Хаіров. – Війни, яка залишила жахливий слід в кожній родині, забравши навіки когось із найрідніших.

 

Святкуючи День Перемоги, наголосив Євген Хаіров, ми схиляємо голови перед пам’яттю мужніх синів і доньок нашої Батьківщини, які віддали своє життя за священну справу захисту рідної землі. Ми також шануємо наших ветеранів війни та праці, які здобули для нас Перемогу і які вже багато років поспіль надають молодому поколінню яскравий приклад справжнього патріотизму.

 

А таких серед ветеранів і дітей війни багато. Наприклад, Надія Ковтун, Володимир Барановський, Василь Куліш, Володимир Купріянчук, Ольга П’явка, Ганна Мусієнко, які сумлінно пропрацювали на підприємстві більше 30 років.

2010-05-06_p03

Всім присутнім ветеранам та працівникам Євген Хаіров подякував за трудові успіхи й побажав міцного здоров’я та сімейного благополуччя.

 

З нагоди святкування Дня Перемоги ветеранам УДЦР вручили цінні подарунки.

Start typing and press Enter to search