Начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк під час наради з керівниками структурних підрозділів підприємства підбив підсумки роботи УДЦР за перший квартал 2014 року.

— Результати виробничої діяльності за перші три місяці поточного року не зовсім задовольняють, — відзначив Павло Слободянюк. — Цьому є об’єктивна причина і ділова активність в країні з відомих обставин послабилася, і, як наслідок, обсяг робіт, виконаних підприємством, у порівнянні з аналогічним періодом минулих років, зменшився.

Але, не дивлячись на це, коефіцієнт виконання плану доходів підприємства за перший квартал становить 100,6 %.

У січні-березні 2014 року УДЦР надав заявникам 8 989 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, 10 305 дозволів на експлуатацію РЕЗ стаціонарного розташування, скоординував 560 присвоєнь радіочастот для РЕЗ України та РЕЗ інших країн.

Протягом цього періоду фахівці УДЦР усунули 113 порушень користування радіочастотним ресурсом по м. Києву та Київській області. З них 26 спільно з представниками Департаменту державного нагляду НКРЗІ.

Певний обсяг робіт виконано фахівцями підприємства і щодо оформлення дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ та ВП на загальну кількість 2 165 635 РЕЗ, з яких 1 046 619 мобільних терміналів.

Також успішно здійснювалося вимірювання телекомунікаційних мереж, виконання робіт, пов’язаних з оформленням Центром сертифікації УДЦР протоколів за результатами випробувань продукції тощо.

Завершуючи нараду, Павло Слободянюк висловив сподівання, що у сфері телекомунікацій найближчим часом відбудуться зміни, які не тільки створять сприятливі умови для подальшого розвитку підприємства, але й можуть призвести до позитивних змін в галузі в цілому.

— Нам же у ситуації, що склалася в країні, потрібно підняти рівень відповідальності перед суспільством, кожним громадянином, будь за що дбати про надання користувачам якісних телекомунікаційних послуг, а також забезпечувати ефективне користування радіочастотним ресурсом. А у південно-східних регіонах України, у рамках нашої компетенції, ще й сприяти діяльності правоохоронних органів, якщо вони будуть звертатися по допомогу, — наголосив керівник підприємства.

Start typing and press Enter to search