В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за другий квартал та за перше півріччя 2013 року.

Результати роботи структурних підрозділів оприлюднив начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він, зокрема, відзначив позитивну динаміку у зростанні ефективності праці працівників, фінансових показників підприємства. За деякими напрямами діяльності перевиконано план доходів.

2013-07-16_01

Найвищих результатів досягло управління радіочастотних присвоєнь УДЦР. З високими показниками завершили другий квартал Центр сертифікації УДЦР, управління радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, управління телекомунікацій та управління радіочастотного моніторингу.

Завдяки успішній роботі фахівці структурних підрозділів у другому кварталі надали користувачам 9 165 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, скоординували 372 присвоєння радіочастот для РЕЗ України та 1 183 присвоєння для РЕЗ інших країн, виконали 37 109 заходів з технічного радіоконтролю, оформили 2 694 706 дозвільних документів на ввезення з-за кордону РЕЗ, з яких 1 331 898 одиниць мобільних терміналів. ЦС УДЦР провів і відповідно оформив 304 протоколи сертифікаційних випробувань, видав 132 сертифіката відповідності.

Павло Слободянюк також відзначив роботу фахівців центру з удосконалення та автоматизації процесів.

„Але тут є над чим працювати”, — підкреслив він. Це, зокрема, технічна підтримка програмних комплексів, автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, системи управління радіочастотним спектром, програмного забезпечення стаціонарних та мобільних станцій радіоконтролю, моніторингу та геолокації земних станцій супутникового зв’язку тощо. — Проте, нам треба дбати не тільки про технічне оснащення структурних підрозділів, але й про ефективне використання наявної техніки та обладнання, — наголосив начальник УДЦР.

У доповіді керівник підприємства також зупинився на стані науково-методичної роботи, зосередив увагу присутніх на необхідності розвитку системи дистанційного навчання та тестування працівників. Відзначено, що за перше півріччя 2013 року дистанційним тестуванням через мережу Інтернет та VM-PORTAL локальної мережі УДЦР було охоплено 70 % керівного складу та працівників філій, а також інших фахівців за 12 напрямами діяльності підприємства.

Крім того, в поточному році в закладах освіти, на спеціалізованих курсах та семінарах підвищили кваліфікацію 28 працівників.

Одним із ключових напрямів, як підкреслив начальник підприємства, була і залишається робота, що спрямована на покращення умов праці. Нові соціальні ініціативи викладені в новій Угоді на 2013-1015 роки між Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації та Профспілкою працівників зв’язку України. Документ регулює трудові відносини в УДЦР та забезпечуватиме соціально-економічний захист працівників.

Павло Слободянюк висловив впевненість, що працівники збережуть набраний темп роботи задля подальшого розвитку підприємства та галузі в цілому.

Start typing and press Enter to search