В Українському державному центрі радіочастот на виконання вимог Закону України «Про пожежну безпеку» та відповідно до Плану організаційно-технічних заходів з пожежної безпеки на 2012 рік відбулися навчально-тренувальні заходи з  пожежної безпеки.

Треба зазначити, що питання забезпечення охорони праці, техніки безпеки, додержання вимог трудового законодавства завжди знаходяться в центрі уваги керівництва підприємства. Тут завжди керуються правилом «Охорона праці на підприємстві – безпека життя його працівників».

У навчальному тренувальному процесі брали участь члени добровільної пожежної дружини, працівники, які вирішують завдання, пов’язані з підвищеною пожежною безпекою, а також посадові особи, що забезпечують пожежну безпеку в структурних підрозділах підприємства.

Тренування проходили під керівництвом начальника сектору охорони праці Василя Мостіпана та інженера з пожежної безпеки Олега Охріменка на 4-х учбових місцях. Під час теоретичної підготовки учасники занять ознайомилися з різновидами пожеж, властивостями пожежонебезпечних речовин і матеріалів, засобами пожежегасіння, протипожежним устаткуванням та інвентарем.

Практична частина занять була присвячена відпрацюванню навичок гасіння умовної пожежі з використанням вуглекислотних та порошкових вогнегасників, а також із застосуванням автотранспорту підприємства.

2012-07-17-01

2012-07-17-04

2012-07-17-06

2012-07-17-07

– Мета, яка була поставлена на навчально-тренувальні заняття, досягнута, – сказав Василь Мостіпан. – Своє коло завдань, роль і місце у спільній справі запобігання пожеж, дотримання відповідних заходів безпеки зрозумів кожний працівник, що брав участь у заняттях.

Також, відповідно до Закону України «Про охорону праці», на підприємстві проведені заняття з охорони праці під час виконання робіт на висоті.

Start typing and press Enter to search