МІНІСТЕРСТВО ТРАНСПОРТУ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ

Н А К А З

30.06.2010  N 408

Про затвердження Переліку стандартів і норм, яким повинні відповідати технічні засоби проводового електрозв’язку (ТЗПЕ), що призначені для застосування в телекомунікаційній мережі загального користування України Відповідно до статті 24 Закону України “Про  телекомунікації” та Положення  про  Міністерство  транспорту  та  зв’язку  України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2006

N 789, Н А К А З У Ю:

1. Затвердити   Перелік   стандартів  і  норм,  яким  повинні відповідати технічні засоби проводового електрозв’язку (ТЗПЕ),  що призначені для застосування в телекомунікаційній мережі загального користування України (далі – Перелік), що додається.

2. Підтвердження відповідності технічних засобів  проводового електрозв’язку  вимогам  стандартів  і норм відповідно до Переліку здійснюється  акредитованими  в  установленому  порядку  органами, уповноваженими   на   проведення  цієї  діяльності,  перелік  яких узгоджується з  Національною   комісією   з   питань   регулювання зв’язку України.

3. Державній  адміністрації  зв’язку  забезпечити  розміщення цього наказу на веб-сайті Держзв’язку.

4. Визнати таким,  що втратив  чинність,  наказ  Міністерства транспорту   та  зв’язку   України   від 05.12.2007   N 1125  “Про затвердження  “Переліку  нормативних   документів,  яким   повинні відповідати  технічні  засоби,  що призначені  для  застосування в телекомунікаційній мережі загального користування України”.

5. Цей наказ набирає чинності з 01.10.2010.

6. Контроль    за    виконанням    цього    наказу   покласти на заступника Міністра – голову  Державної  адміністрації  зв’язку С.Краснокутського.

Міністр                                                К.Єфименко

Start typing and press Enter to search