Український державний центр радіочастот інформує користувачів послуг про результати виробничої діяльності з 5 по 11 лютого 2015 року.

За цей період фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 293 висновки щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (РЕЗ), 273 дозволи на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 769 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4747 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 1 порушення припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

З метою усунення порушень припинено надання телекомунікаційних послуг 4732 абонентам, крім того повідомлено операторів мобільного зв‘язку про необхідність вжиття заходів з припинення порушень з боку 15 абонентів.

Підрозділи радіочастотного моніторингу здійснили технічний радіоконтроль параметрів випромінювання 42356 РЕЗ, виявили 33 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 54 незаконно діючий пристрій.

Найбільшу кількість порушень виявлено у Дніпропетровській (18 РЕЗ), Чернівецькій (12), Хмельницькій (11) та Чернігівській (11) областях.

Також виявлено та усунено дію 6 джерел радіозавад.

Спеціалісти УДЦР брали участь у проведенні 105 спільних із заявниками приймальних випробуваннях радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 5 по 11 лютого до бази даних внесено 608 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності продукції. Оформлено протоколами 42 випробування.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search